Sprawdzony partner w biznesie

Wiemy, jak porozumiewać się z organizatorami wydarzeń organizowanych w obiektach hotelowych. To pozwala nam na stworzenie przyjaznej atmosfery podczas realizacji. Sprawnie przeprowadzamy montaż niezbędnego sprzętu sceno-technicznego, dbając o najmniejszy detal. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne występów artystycznych począwszy od kolacji połączonych z mniej oficjalną, częścią taneczną, aż po uroczyste gale czy jubileusze firm. Nasz DJ zadba o odpowiedni nastrój na parkiecie

Systemy nagłośnienia

Posiadamy profesjonalne rozwiązania audio. Dostosowujemy wykorzystywane przez nas nagłośnienie do wielkości hotelowych sal, zapewniając równomierne pokrycie dźwiękiem, a jego odpowiednia korekcja gwarantuje doskonałą barwę.

Systemy oświetlenia

Dobrze dobrane oświetlenie architektoniczne nada charakteru każdemu miejscu, w którym zostanie umieszczone, podczas gdy na parkiecie dominuje oświetlenie dynamiczne. Wykorzystujemy gównie oświetlenie w technologii LED, co w znacznym stopniu ogranicza generowanie ciepła czy w końcu, porównaniu do klasycznych żarówek wyładowczych, zużycie prądu.

DJ / Prezenter muzyczny

Nasz DJ odpowiedzialny jest za budowanie nastroju już od pierwszych chwil obsługiwanego wydarzenia. Gramofony i mikser mieszczą się na estetycznym, a przede wszystkim spersonalizowanym stanowisku. Branding podkreśla indywidualne podejście do zlecenia .

Skontaktuj się z nami..

Chcesz się z nami skontaktować, masz pytania lub interesuje Cię współpraca? Nasz formularz kontaktowy lub numer telefonu to pierwszy krok do nawiązania współpracy.

Telefon

+48 785 024 626

Addres

Ul. Północna 10;
96-320 Mszczonów
NIP: 838-178-51-59
REGON: 364860189